Pragma B
biudžetų modulis

įmonėms - norinčioms
planuoti pajamas ir sąnaudas
filialams ir įmonės mastu

Image

Pragma CMM
įrangos priežiūros
darbų valdymas

Įrankis įrengimų ir jų atsarginių dalių ūkiui susitvarkyti

Image
Įtakokite mūsų produktų vystymą!

Pateikite pasiūlymus, susijusius su mūsų produktais arba balsuokite už kitų vartotojų pateiktus pasiūlymus. Daugiausiai dėmesio sulaukę pasiūlymai bus realizuoti naujose programų versijose.

Naujausi pranešimai

Vilniaus filialas persikėlė į naujas patalpas

Informuojame, kad UAB „Proringas“ Vilniaus filialas persikėlė į naujas patalpas. Vilniaus filialo naujas adresas – Lazdynų g. 21 (III aukštas), LT-04129 Vilnius.

Atnaujinta Pragma 3.2 versija

Užbaigėme reikiamus pakeitimus darbo užmokesčio modulyje. Pragma vartotojai, įsigiję 2019 Naujumo garantiją gali atsinaujinti savo programas, parsisiųsdami jas iš ftp.proringas.lt. Prisijungimo vardą ir slaptažodį sužinosite paskambinę mums telefonu 8 37 310301. Jei pageidaujate, kad atnaujinimus atliktų mūsų specialistai, prašome registruotis el. paštu uzsakymai@proringas.lt arba telefonu 8 37 310301.  Ši paslauga apmokama pagal atnaujinimui faktiškai sugaištą laiką ir galiojantį aptarnavimo paslaugų valandinį įkainį. Atnaujinimus mūsų specialistai darys eilės tvarka pagal apmokėjimo už NG2019 datą.

Seminarai integracijos su GPAIS klausimais

Organizuojame seminarus Kaune apie Pragmos integraciją su GPAIS. Seminarų trukmė – 2 val. Seminaro kaina vienam dalyviui – 50€+PVM. Norinčiuosius prašome registruotis telefonais (8 37) 310301, 312120.

Sertifikatai

Partneriai